Spływy kajakowe Narew

Wynajem kajaków nad rzeką Narew

Spływy kajakowe rzeką Narew

Spływy kajakowe Wkra, Wisła i Narew

Spływy kajakowe cieszą się coraz większą popularnością, jest popularna forma spędzania czasu razem z rodziną lub przyjaciółmi. Spływy kajakowe rzeką Wkrą oferują wiele tras, które są bardzo zróżnicowane pod kątem trudności, spływy kajakowe rzeką Wkrą będą dobrym rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i nieco zaawansowanych uczestników. Świetnie nadają się na spływy rodzinne imprezy integracyjne. Na trasie spływu znajdują się liczne plaże na których można spędzić dodatkowo czas np. na odpoczynek czy rodzinne zabawy w wodzie z dziećmi. Trasy kajakowe są tak przygotowane aby można się zatrzymać przy sklepie i zrobić zakupy.

Jak się przygotować na spływ kajakowy

Bardzo ważne jest aby zabrać ze sobą torby wodoszczelne na najważniejsze przedmioty jak telefony, kluczyki, portfele, aparaty fotograficzne czy inne wartościowe przedmioty. Idealnym rozwiązaniem są torby 25L lub 35L do takiej torby można spokojnie spakować ubranie na przebranie, jedzenie oraz picie. W zależności o pogody koniecznie zabieramy na spływ czapeczki które ochronią nas przed słońcem oraz odpowiednie kremy, warto też mieć jakieś leki przeciwbólowe, kremy lub plastry na otarcie lub drobne skaleczenia.

Spływy kajakowe rzeką Narew - trasy

 Spływ kajakowy Narew: Czarnowo – Marina Modlin

Spływy Wkrą - Trasa 1:
Trasa spływu:

9km

Czas spływu:

ok. 2,5h

Cena spływu za kajak:

140zł

Cena za dodatkową dostawkę dla dziecka

10zł

Ważna Informacja:

Kajak z transportem

Spływ kajakowy Narew: Dębe – Marina Modlin

Spływy Wkrą - Trasa 2:
Trasa spływu:

19 km

Czas spływu:

ok. 5h

Cena spływu za kajak:

160zł

Cena za dodatkową dostawkę dla dziecka

10zł

Ważna Informacja:

Kajak z transportem

Spływy kajakowe - Wkra

Spływy kajakowe- organizacja spływów

Spływy kajakowe rzeką Wrka

Trasa: spływy kajakowe Borkowo – Kosewko

Spływy kajakowe Wkra

Spływy kajakowe – Wkra

Co o nas mówią

4.5/5
To dość ciekawe miejsce. Jest to teren prywatny i strzeżony przez Bosmana więc osoby postronne warto byłoby żeby podeszły do Bosmana i pogadaly najpierw z nim zanim zaczną się kręcić i zwiedzać teren. Tu w marinie jest dość dziko i spokojnie a ledwo po drugiej stronie torów tętni życiem duże centrum handlowe
marcin
4.5/5
Świetne miejsce , cumujemy jak jesteśmy w pobliżu ... Spokój , klimat, bezpiecznie, nie ma tłoku, przyjemnie. Stojąca woda. Miejsce przyjazne rodzinie. Polecam 🙂
Monika
4.5/5
Świetne miejsce na cumowanie lodzi jest gdzie pływać Wisłą Narew właściciel mariny jest pomocny cisza spokój nie to co zalew Zegrzyński jest gdzie przystanąć na brzegu na biwak polecam 100% miejsce dla wędkarzy i dla osób, którzy chcą spędzić czas z dala od miasta.
Piotr
4.5/5
Marina obok starego spichlerza. Oczywiście jest to były teren wojskowy, jak chyba wszystko w okolicy ale to miejsce ma niesamowity potencjał. Jeżeli uda się zrealizować plany na renowację spichlerza (za co mocno trzymam kciuki) to ta marina ma szansę na duże inwestycje!
Jan

Zarezerwuj kajaki
Organizacja spływów kajakowych

Kajaki – Nowy Dwór Mazowiecki

Spływy kajakowe rzeką Wkrą

Zadzwoń do nas