Spływy kajakowe Narew

Wynajem kajaków nad rzeką Narew

Spływy kajakowe rzeką Narew

Spływ kajakowy rzeką Narew - odkryj prawdziwą przygodę na wodzie!

Jeśli marzysz o wyjątkowym spływie kajakowym, spędzonym w towarzystwie rodziny lub przyjaciół, to nasza propozycja spływu kajakowego rzeką Narew jest właśnie dla Ciebie. Coraz większa popularność tego rodzaju aktywności sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na tego typu przygodę. Nasze spływy kajakowe oferują różnorodne trasy, które dostosowane są do różnych poziomów trudności.

Jak się przygotować na spływ kajakowy

Nasze spływy kajakowe to nie tylko doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale także świetna forma integracji i zabawy dla całej rodziny. Podczas spływu kajakowego rzeką Narew będziesz miał możliwość odkrywania malowniczych tras, a na ich przestrzeni znajdziesz liczne plaże, idealne do relaksu, odpoczynku oraz rodzinnych zabaw w wodzie z dziećmi.

Przed rozpoczęciem spływu kajakowego rzeką Narew, warto odpowiednio się przygotować. Pamiętaj o zabraniu wodoszczelnej torby, w której bezpiecznie przechowasz najważniejsze przedmioty.

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę spływając kajakiem rzeką Narew!

Spływy kajakowe rzeką Narew - trasy

 Spływ kajakowy Narew: Czarnowo – Marina Modlin

Spływy Wkrą - Trasa 1:
Trasa spływu:

9km

Czas spływu:

ok. 2,5h

Cena spływu za kajak:

140zł

Cena za dodatkową dostawkę dla dziecka

10zł

Ważna Informacja:

Kajak z transportem

Spływ kajakowy Narew: Dębe – Marina Modlin

Spływy Wkrą - Trasa 2:
Trasa spływu:

19 km

Czas spływu:

ok. 5h

Cena spływu za kajak:

160zł

Cena za dodatkową dostawkę dla dziecka

10zł

Ważna Informacja:

Kajak z transportem

Spływy kajakowe - Wkra

Spływy kajakowe- organizacja spływów

Spływy kajakowe rzeką Wrka

Trasa: spływy kajakowe Borkowo – Kosewko

Spływy kajakowe Wkra

Spływy kajakowe – Wkra

Co o nas mówią

4.5/5
To dość ciekawe miejsce. Jest to teren prywatny i strzeżony przez Bosmana więc osoby postronne warto byłoby żeby podeszły do Bosmana i pogadaly najpierw z nim zanim zaczną się kręcić i zwiedzać teren. Tu w marinie jest dość dziko i spokojnie a ledwo po drugiej stronie torów tętni życiem duże centrum handlowe
marcin
4.5/5
Świetne miejsce , cumujemy jak jesteśmy w pobliżu ... Spokój , klimat, bezpiecznie, nie ma tłoku, przyjemnie. Stojąca woda. Miejsce przyjazne rodzinie. Polecam 🙂
Monika
4.5/5
Świetne miejsce na cumowanie lodzi jest gdzie pływać Wisłą Narew właściciel mariny jest pomocny cisza spokój nie to co zalew Zegrzyński jest gdzie przystanąć na brzegu na biwak polecam 100% miejsce dla wędkarzy i dla osób, którzy chcą spędzić czas z dala od miasta.
Piotr
4.5/5
Marina obok starego spichlerza. Oczywiście jest to były teren wojskowy, jak chyba wszystko w okolicy ale to miejsce ma niesamowity potencjał. Jeżeli uda się zrealizować plany na renowację spichlerza (za co mocno trzymam kciuki) to ta marina ma szansę na duże inwestycje!
Jan

Zarezerwuj kajaki
Organizacja spływów kajakowych

Kajaki – Nowy Dwór Mazowiecki

Spływy kajakowe rzeką Wkrą

Zadzwoń do nas